Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ролик |
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T42122 |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Tigra, Lacetti, Nubira, Viva, Corsa, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,20 ₴




