-5%

OP-BJ-4870 MOOG Кульова опора
454,60 ₴
431,72 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: OP-BJ-4870
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-4870 |
| Висота | 52 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, MiTo, Linea, Corsa, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431,72 ₴
