
LP3298 Delphi Гальмівні колодки до дисків
1 881,60 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LP3298
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3298 |
| Ширина внутрішньої накладки | 187.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 187.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Cayenne, Boxster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881,60 ₴
