Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FD-BJ-8945 |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Розмір конуса | 26.1 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,17 ₴

