
CH-BJ-10520 MOOG Кульова опора
676,08 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: CH-BJ-10520
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CH-BJ-10520 |
| Висота | 76 мм |
| Розмір конуса | 21.4 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee, Grand Cherokee, Commander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,08 ₴
