Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC6392 |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 492 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 189 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 251,43 ₴

