Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC7951 |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 126 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 057,10 ₴

