-5%

RE-BJ-1040 MOOG Кульова опора
471,57 ₴
447,84 ₴
- Більше 6 од.
- Код: RE-BJ-1040
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 49.6 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Код запчастини | RE-BJ-1040 |
| Тип кріплення | Під прес |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | BJ1040, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447,84 ₴
