Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-5153 |
| Висота | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,02 ₴

