
ME-SB-10155 MOOG Сайлентблок
268,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: ME-SB-10155
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-10155 |
| Висота | 37.8 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 38.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,65 ₴
