Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 572655J |
| Виробник | Jurid |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 166.6 мм |
| Висота | 59.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 058,66 ₴

