Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 350517 |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Ширина ядра радіатора | 391 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 979,31 ₴

