Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC8457 |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 449 мм |
| Ширина | 384 мм |
| Висота | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 511,84 ₴

