-5%

RE-BJ-0811 MOOG Кульова опора
426,69 ₴
405,21 ₴
- Більше 6 од.
- Код: RE-BJ-0811
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-BJ-0811 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Clio |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Діаметр | 12 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,21 ₴
