Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-BJ-2075 |
| Висота | 47 мм |
| Розмір конуса | 15.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 75.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,04 ₴

