-5%

ME-BJ-6301 MOOG Кульова опора
438,06 ₴
416,01 ₴
- Більше 6 од.
- Код: ME-BJ-6301
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-BJ-6301 |
| Висота | 80 мм |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416,01 ₴
