-5%

MD-BJ-2291 MOOG Кульова опора
580,23 ₴
551,03 ₴
- Більше 6 од.
- Код: MD-BJ-2291
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MD-BJ-2291 |
| Висота | 53 мм |
| Розмір конуса | 12.6 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551,03 ₴
