-5%

MD-BJ-4869 MOOG Кульова опора
508,51 ₴
482,91 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: MD-BJ-4869
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MD-BJ-4869 |
| Висота | 54 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482,91 ₴
