
MD-SB-14651 MOOG Сайлентблок
323,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: MD-SB-14651
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MD-SB-14651 |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 19 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323,45 ₴
