-5%

L43829 Monroe Сайлентблок
378,68 ₴
359,62 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: L43829
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | L43829 |
| Висота | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Pro Ceed, Optima, Ceed, Grandeur, Santa Fe, I30, Sportage, Sonata, Sorento, i30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,62 ₴
