Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HY-BJ-4749 |
| Висота | 73 мм |
| Розмір конуса | 15.2 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,77 ₴

