-5%

HO-BJ-10126 MOOG Кульова опора
663,84 ₴
630,42 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: HO-BJ-10126
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HO-BJ-10126 |
| Висота | 92 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,42 ₴
