-5%

350404 NRF Радіатор кондиціонеру MINI Mini 1.5 14-
6 645,69 ₴
6 311,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 350404
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 350404 |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Діаметр вихідного отвору | 13.6 мм |
| Ширина ядра радіатора | 302 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 311,20 ₴
