Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC6753 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 415 мм |
| Місце встановлення | Нижній |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 102 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 006,30 ₴

