-5%

TC4389 Delphi Важіль підвіски
3 082,60 ₴
2 927,45 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: TC4389
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC4389 |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 76 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 927,45 ₴
