
350548 NRF Радіатор кондиціонеру TOYOTA RAV4 19-
7 885,82 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 350548
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 350548 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Ширина ядра радіатора | 333 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 715 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 885,82 ₴
