Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC4846 |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 402 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 91 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428,13 ₴

