Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC4557 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 447 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | RCZ, DS5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 319,70 ₴

