Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC4715 |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 437 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 728,75 ₴

