-5%

VO-SB-12647 MOOG Сайлентблок
815,12 ₴
774,09 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: VO-SB-12647
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-SB-12647 |
| Висота | 60 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774,09 ₴
