Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | AU-SB-5635 |
| Довжина | 57.6 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330,39 ₴

