
573866J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 025,51 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 573866J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 573866J |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 58 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent, Rio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025,51 ₴
