
572575J JURID - Гальмівні колодки до дисків
1 438,38 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 572575J
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jurid |
| Код запчастини | 572575J |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 156.8 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, EX, FX, G, Murano, Pathfinder, Navara, Qashqai, M37, M35, M45, QX50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438,38 ₴
