-5%

018.060 ELRING Прокладка ГБЦ
1 418,31 ₴
1 346,93 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 018.060
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 018.060 |
| Виробник | ELRING |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.15 мм |
| Товщина після затягування | 1.15 мм |
| Проекція поршня від | 0.49 мм |
| Проекція поршня до | 0.54 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, A8, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346,93 ₴



