-5%

150.011 ELRING Прокладка ГБЦ
977,89 ₴
928,67 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 150.011
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.011 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.57 мм |
| Товщина після затягування | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 80.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Lupo, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928,67 ₴



