Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Довжина | 56 мм |
| Висота | 66 мм |
| Тип кріплення | Под болт |
| Сумісність із маркою | Renault |
| Сумісність із моделлю | Laguna |
| Розмір конуса | 22.2 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Код запчастин | RE-BJ-7212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,04 ₴

