-5%

RE-SB-8017 MOOG Сайлентблок
372,10 ₴
353,37 ₴
- Більше 6 од.
- Код: RE-SB-8017
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-SB-8017 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Довжина | 50.5 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,37 ₴
