
RE-SB-1334 MOOG Сайлентблок
180,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: RE-SB-1334
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-SB-1334 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12.1 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,41 ₴
