Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-SB-0203 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 69.5 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197,01 ₴

