Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-0312 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Основні | |
| Тип кріплення | Под болт |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність із моделлю | Corsa, Tigra , Combo |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Довжина: | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,53 ₴

