-5%

OP-BJ-15317 MOOG Кульова опора
544,37 ₴
516,97 ₴
- Більше 6 од.
- Код: OP-BJ-15317
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-15317 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 42.3 мм |
| Висота | 102 мм |
| Розмір конуса | 18.2 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,97 ₴
