-5%

ME-SB-5154 MOOG Сайлентблок
433,56 ₴
411,74 ₴
- Більше 6 од.
- Код: ME-SB-5154
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-5154 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,74 ₴
