Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-BJ-4392 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 74 мм |
| Висота | 43 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,43 ₴

