-5%

ME-SB-2255 MOOG Сайлентблок
326,96 ₴
310,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: ME-SB-2255
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-2255 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Довжина | 41.2 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
