-5%

ME-SB-4186 MOOG Сайлентблок
423,47 ₴
402,15 ₴
- Більше 6 од.
- Код: ME-SB-4186
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-4186 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 40.2 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402,15 ₴
