-5%

VO-SB-16923 MOOG Сайлентблок
460,81 ₴
437,62 ₴
- Більше 6 од.
- Код: VO-SB-16923
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-SB-16923 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 18.2 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,62 ₴
