
VV-SB-10720 MOOG Сайлентблок
79,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: VV-SB-10720
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VV-SB-10720 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 17 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,71 ₴
