
RE-SB-3821 MOOG Сайлентблок
329,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: RE-SB-3821
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-SB-3821 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,85 ₴
