Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | ME-SB-5687 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,23 ₴

