-5%

MD-SB-12578 MOOG Сайлентблок
559,78 ₴
531,60 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: MD-SB-12578
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MD-SB-12578 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 10.3 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,60 ₴
